• Укр
  • Рус
Агентство нерухомості АркА
Агентство нерухомості АркА

Агентство нерухомості АркА

  • Остання активність: 01 серп. 2021, 23:06
  • на OLX з: 22 бер. 2014
Шукати на цій сторінці

Фільтрувати ��голошення

Ми знайшли 46 оголошень
Категорії
Сортувати за
  • 1
  • 2
2-х кімн. кварт. р-н "Червоноармійського" ринку 52,0м кв. двір заізд.

2-х кімн. кварт. р-н "Червоноармійського" ринку 52,0м кв. двір заізд.

845 148 грн.

Чернівці

01 серпня 2021 р.

52 м²

Про нас

Ріелторська контора «Арка» створена та працює, як універсальна установа, яка забезпечує надання ріелторських послуг високого професійного стандарту. До кожного клієнта ми ставимося, як до клієнта VIP рівня, забезпечуючи гідний рівень обслуговування та повний спектр юридичних та ріелторських послуг.

Ми працюємо для клієнтів, розуміючи , що це основа нашого благополуччя. «Арка» своєчасно та швидко в порівнянні з конкурентами реагує на поточні ринкові зміни.

Наші клієнти залишились задоволеними, працюючи з «Аркою» на взаємо-вигідних умовах. Ми завжди при будь яких обставинах відстоюємо інтереси людей, які до нас звернулись.
Ризики виключені, безпека гарантована. Будь яка угода з нашою компанією – прозора та безпечна.

Рано чи пізно кожна людина стикається з необхідністю провести операцію з нерухомістю. Постає питання: До якого спеціаліста звернутись ? Репутація «Арки» - це якісна та кропітка робота професіоналів на ринку нерухомості не один рік. Наша ціль – змінити звичну, часто негативну думку про професію брокерів з нерухомості.

Ми доведемо Вам, що надійне агентство – це гарантія того, що нерухомість буде продана з вигодою, гроші отримані, безпека забезпечена:

- для покупців агентство нерухомості – це можливість купити недорогу квартиру чи будинок – ціна яких буде відповідати побажанням клієнтів (в залежності від коньюктури ринку);

- саме в нас працюють найкращі юристи з нерухомості, які перевіряють нерухомість перед покупкою, виявляють проблемні об’єкти плюс усувають ризик, плюс повний юридичний супровід до момента отримання Вами прав власності на нерухомість.

Чому наші клієнти задоволенні та рекомендують нас?

Великий досвід дозволяє провести угоди будь якої складності і усунути багато ризиків і допомагає нам роботи свою роботу ще краще.

Ви зекономите у 30 разів більше грошей, ніж вартість послуг. Ніяких додаткових витрат ( окрім передбачених угодою). Усунувши всі ризики зараз – ви забезпечите себе в майбутньому від проблем та затрат.

100% гарантія успіху та якості роботи, яку виконують кваліфіковані спеціалісти з нерухомості( вони зроблять усе можливе щоб ви були спокійні за свою нерухомість).

Ми ніколи не підводимо клієнтів і чітко вкладаємся у терміни. Терміново – значить прямо зараз.

Місто Чернівці, вулиця Володимира Комарова 11
 

Контакти

  • Комарова 11
  • 58018 Чернівці
Показати на мапі
  • Номер телефону0966652022
  • Номер телефону0951933589

Безкоштовна аплікація на твій телефон

OLX.plOLX.bgOLX.ro